Türk Sinema Tarihi Cumhuriyet Dönemlerine Dayanır Pek Fazlada O Tarihler Arasında Darbe Ve Siyasi Yasaklardan Dolayı Yerli Sinema Erotizme Girmemiştir.Bununla Birlikte 1970 Dönemlerin Başlamasıyla Yeşilçam Seks Furyası Türemiş, 1970’li Senelerde Video’nun İnsanlar Arasında Yaygınlaşmasıyla Birlikte Yetişkin Sinema İzleyicisinin Tercihi Özellikle Erotik Filmlere Doğru Yönelmiştir. Peşinden Seyircisini Kaybeden Sinema Sektörü “Yeşilçam Seks Furyası” Olarak Tanımlanan Bir Dönem İçine Girmiştir Genelde Bu Döneme 1975-1981 Arası Oldukça Fazla Bu Yönde Film Çekilmiştir.

Yeşilaçam Özellikle Yeni Türeyen Oyuncu Adayları Bu İstikamette Oyunculuklarını Göstermiş Olup Süre Gelen Zaman İçinde Büyük Bir Kısmı Toplumsal Vakkaların İşlendiği Filmlerde Oynamıştır.12 Eylül Kenan Evren Darbesi’nden Sonra Erotik Filmler Türkiye Genelinde Yasaklanmış Ve 1970’lerde Başlayan Yetişkin Filmler Bu Dönem Sona Ermiştir.

  • sexfuryasi
  • Seksfuryası
  • yesilcam sex furyasi izle
  • yesilcam sexfuryasi
Sayın Kullanıcı Sitemizde Rus- Alman – Fransız – İtalyan- Amerikan- Latin ve Arap Ülkelerinde Yayınlanmış Yasal Erotik Filmler Mevcuttur Akabinde Yasalara Aykırı Filmler İçin İstekte Bulunmayın. Ödül Almış Konulu Erotik Filmleri Sizlere Sunmaya Günbegün Devam Edeceğiz.

2 Yorumlar

  1. yeşilçam furyasının bitmesiyle ülke için hayırlısı olmuş diyelim

    • bence bitmemesi lazım gelen bir sektör bizim kendi toplumumuzda ve oluşturduğumuz gruplarda seks problemi mevcut dış dünyayı gezmeyen insanlar sürekli sex konusunda yorum yapması yabancıları küçük düşürecek söylevler abartıya kaçıyor.

Yorum Yap